Vrachtwagen in lichterlaaie op de A37

Een collega die achter hem had gereden had de vrachtwagenchauffeur attent gemaakt op de brand.
Toen de vrachtwagen op de vluchtstrook tot stilstand was gekomen waren de vlammen ook al naar buiten geslagen. De trucker uit Nunspeet was met zijn collega uit Heerenveen er nog net in geslaagd om enkele spullen en autopapieren uit de cabine te halen.
De chauffeur en zijn collega die niet gewond raakten hadden in Berlijn kunstmest geladen en waren op weg naar Surhuisterveen om deze te lossen.
Bij aankomst van de brandweer van Klazienaveen stond de truck al in lichterlaaie. Omdat er kans op explosiegevaar was sloot de politie de A37 in beide richtingen af.
Gezamenlijk met de brandweer van Emmen wisten de Klazienaveners de brand na ongeveer uur volledig te blussen, waarbij ook schuim werd gebruikt. Ook de trailer raakte zwaar beschadigd door de brand en de ongeveer 25 ton kunstmest kan als verloren worden beschouwd.
Afgelopen nacht rond kwart voor één werd de A37 weer vrijgegeven voor het verkeer.
Foto: Newspower Media
