Reebokje van verdrinkingsdood gered

Gepubliceerd door Angelo Hessel op

Oranjedorp – Dankzij de geweldige inzet van de brandweer is donderdagmorgen een reebokje op het nippertje aan de verdrinkingsdood ontsnapt. Het diertje werd rond half tien door een voorbijganger in het ijskoude water van het Oranjekanaal aangetroffen.

De brandweer van Klazienaveen had al verscheidende pogingen gedaan om het reebokje uit het water te krijgen maar het dier zwom steeds weer weg toen men hem vanaf de walkant wilde pakken. Daarop werden brandweerduikers van het korps uit Emmen opgeroepen.

Toen de duikers arriveerden was het beestje totaal uitgeput, ook geen wonder want hij had toen al een dik half uur in het steenkoude water gelegen. De brandweerduikers slaagden er vrij snel in om het reebokje uit het water te halen.

Het diertje was zo uitgeput dat het zelfs niet meer op zijn poten kon staan. Zijn redding was juist op tijd als het nog een poosje langer had geduurd was hij zeer zeker verdronken.

Foto’s: Newspower Media

Categorieën: Groot Nieuws